Rekrutacja do projektu
Wyjazdy
Warsztaty językowe
Kontakt

Richie Mullaney - Richard Mullaney ma 21 lat i jest Irlandczykiem, urodzonym w Dublinie, gdzie studiował Youth Work. Pragnie poświęcić się pracy z młodymi ludźmi z trudnych środowisk. Swoją drogę kariery rozpoczął w wieku 13 lat, przez kilka lat prowadząc drużynę harcerską. Latem pracuje jako animator zajęć w szkołach letnich, takich jak Stafford House w Glasgow i Edynburgu, LINES Languages w Reading. Pomimo młodego wieku ma na swoim koncie mnóstwo osiągnięć, takich jak: Youth & Community Work, Rescue Emergency Care First Aid Training: Level 3, 3rd Place in International Small Ships Race, oraz różnego rodzaju wolontariaty. Dla NaukiBezGranic prowadzi m.in. warsztaty Ireland Today, Teenage English, St.Patrick?s Day, Kid?s Day Fun & Games oraz warsztaty tańca Ceilidh. Wieczny optymista, swoją pogodą ducha poprawi humor każdemu

23 marca 2015 warsztaty w Gimnazjum w Pilicy i Gimnazjum w Wierbce:

Teenage English

?Teenage English Is a workshop on how teenagers communicate. It's a one and only chance to cover some slang and expressions that signal one's belonging to a certain age group, ethnic group, social class or subculture. We will see what the difference is between words like mate, pal, buddy, blood, bruv; look at some YouTube examples and get engaged in reproducing and acting out teenage conversations together or in pairs. Last but not least, there will also be some time left for text speech i.e. language used in msn, facebook, all online chat etc...?

Simeon Wren - native speaker z organizacji Nauka Bez Granic poprowadzi warsztaty dla gimnazjalistów - Uczestników Projektu "Otwarty umysł - otwarte drzwi".

Simeon Wren pochodzi z Manchesteru w północnej Anglii, ale mieszka i pracuje w Bielsku-Białej. W 2001 roku skończył studia aktorskie na Royal Scottish Academy of Music and Drama w Glasgow. Po studiach, zajmował się pracą w teatrze i telewizji oraz grał w sztukach szekspirowskich w przedstawieniach wystawianych przez teatry w Szkocji. W międzyczasie zdobył kwalifikacje uniwersytetu w Cambridge do nauczania języka angielskiego i od pięciu lat pracuje jako nauczyciel. Obecnie, w Bielsku-Białej, współpracuje z liceum i gimnazjum Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego.

26 listopada - warsztaty dla Gimnazjum w Szczekocinach ; temat Ceilidh Dancing :

27 listopada - warsztaty dla Gimnazjum w Pilicy ; temat Britain: Festivals and Traditions

27 listopada - warsztaty dla Gimnazjum w Wierbce : temat Drama Fun and Games